قوانین ما

قوانین ما

فروشگاه اینترنتی خانه ایرانی

***مهم***

Perhome  برگرفته از دو کلمه “Persian” به معنی ایران و ایرانی و “Home” به معنای خانه است. و علت انتخاب این نام چشم انداز فروشگاه بوده
ست که با هدف ارائه کالا به خانه هر ایرانی تأسیس شده ست. تیم خانه ایرانی امیدوارست با ارائه خدمات مناسب که بزرگترین آرزوی ماست، ماندگار بماند؛ زیرا معتقدیم مشتریان باعث ادامه حیات فروشگاه اینترنتی خانه ایرانی است.

فروشگاه اینترنتی خانه ایرانی، فعال در زمینه تجارت الکترونیکی کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، گوشی های هوشمند، قطعات سخت افزاری، شبکه و… به صورت آنلاین پیشرو در ارایه خدمات نوین و برتر در راستای احترام و رعایت حقوق مصرف کننده میباشد. بنابراین شما با توجه به نکاتی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم، به خانه ایرانی نیاز دارید، به آن اعتماد دارید و نیازی نیست که بیش از این به جستجو ادامه دهید و منتظر بمانید…

  • شرایط بازگشت کالا

انصراف از خرید به کالاهایی تعلق میگیرد که حتی از بسته بندی پرهوم نیز باز و خارج نشده باشد. بدیهی است هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه کالا یا ثانویه پرهوم، پلمپ، برچسب، نایلون، وکیوم و…. ضوابط انصراف از خرید را از بین خواهد برد .

  • قیمت

قیمتهای ما مناسب و غیر قابل رقابت است، زیرا کالاها مستقیماً از تولیدکنندگان و نمایندگی های معتبر به صورت
عمده و یکجا خریداری شده که دلیل آن احترام به حقوق هموطنانمان با قیمت مناسب ارائه می گردد.

  • گستردگی محصولات

خانه ایرانی یک توزیع کننده مستقیم و بدون واسطه است، زیرا تمام برندهای مشهور را برای فروش عرضه میکند.

  • گوشی های آیفون

گوشی های آیفن از مدل 6 تا مدل 8plus به صورت ریپک و با قیمت مناسب تر عرضه می شوند.

  • در دسترس بودن

در انبار خانه ایرانی تمام کالاهایی که در لیست قیمت قرار دارند به مقدار کافی موجود است، بنابراین کالاهای
ما همواره در دسترس می باشند.

  •   بخش خدمات مشتریان

با توجه به واحدهای یکپارچه خانه ایرانی، کارمندان و پرسنل بخش های مختلف بخصوص واحد خدمات مشتریان همواره
برای برآورده کردن تمام نیازهای شما در خدمتتان هستند.

  • صرفه جویی در تدارکات

با توجه به ارتباط آنلاین این فروشگاه با کلیه واحدها و همچنین سیستم اتوماسیون اداری این مجموعه، خانه ایرانی به عنوان ارائه دهنده کالا به صورت “از تولید به مصرف”، شبکه تدارکاتی خاص خود را دارد، بدین معنی که شما می توانید صرفه جویی ریالی و زمانی را در مراحل مختلف از جمله حمل و نقل، پرداخت پول، بسته بندی، دریافت کالا و… داشته باشید، بعلاوه سفارش کالای ویژه و خاص از برند های مختلف و مورد علاقه شما را نیز دریافت و پس از بررسی بازار نتیجه را به شما اعلام مینماید.

  • تخفیف ها

برای استفاده از تخفیف ها و همچنین برای خرید عمده کالاها با بخش بازرگانی واحد فروش، ارتباط برقرار نمائید. در این واحدها بخش فروش شهرستان، فروش همکاران، فروش نوت بوک دارای شرایط تخفیف منحصر به فردی می باشد.

  • ضمانت

نیازی نیست که شما ریسک خرید
از بازار سیاه را بپذیرید، اکثر قطعات خریداری شده از خانه ایرانی دارای ضمانتنامه می باشد که خدمات آن توسط واحد گارانتی خانه ایرانی ارائه میگردد. کامپیوترهای خانگی، سرور و لپ تاپ می تواند شامل گارانتی سخت افزاری و نرم افزاری قرار گیرند.

  • تضمین خانه ایرانی

این مجموعه به شما تضمین می دهد که:

قطعات اصلی را با مناسب ترین قیمت دریافت نمایید. از مشاوره خرید و خدمات پس ازفروش (نصب، آموزش و راه اندازی) بهره مند شوید. از مشاوره فنی و رایگان متخصصین خانه ایرانی استفاده کنید.در صورت بروز مشکل در سیستم، آن را اعلام نماید.راهنمایی های لازم برای تهیه کاراترین سیستم با مناسب ترین قیمت را از خانه ایرانی
بخواهید.

 

 

قالب ووکامرس